ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI STYLIZACJAMI
odwiedź nas na Instagramie
Chusta Venezia Szara
wygodnie
Chusta Venezia Baby Blue
elegancko
Chusta Venezia Bordo
sportowo
Chusta Venezia Toffi
ponadczasowo
Chusta Venezia Grafit
niezawodnie
Chusta Venezia Beżowa
kolorowo
DOŁĄCZ DO GRONA #FAVIGIRLS
Może niezbyt profesjonalny a do doskonałości mu milion kroków - to jednak mój, osobisty i szczery...

Ostatnie zdarzenia w życiu nakłoniły mnie do wielu istotnych dla mnie przemyśleń. Kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia w pożarze domu i pracowni, straciłam mój osobisty majątek i stanowisko pracy. Rodzinny dom i 2 lata mojej ciężkiej pracy nad Favillier zamieniły się, w ciągu 4 godzin, w stertę zgliszczy. Nie życzę najgorszemu wrogowi. Straciłam dom, maszyny i materiały a po 29 latach nieprzerwanego płacenia składek - firma ubezpieczeniowa całkowicie uchyliła się od odpowiedzialności wypłaty odszkodowania. Myślałam wtedy, że zostałam bez niczego. Że straciłam wszystko i nic nie da się już odbudować. Nic bardziej mylnego. Przez 2 lata ciężko pracowałam na moją markę i budowałam społeczność cudownych i oddanych klientek, stworzyłam fajne relacje z fantastycznymi kobietami, które często zamieniały się w przyjaźń. Uświadomiłam sobie wtedy, że Favillier to nie tylko chusty i skórkowe zapinki ale przede wszystkim WY - fajowe kobietki i oddane klientki, które stały murem w tych dobrych chwilach i wspierały w tych złych. 

W ostatnim czasie tak wiele się u mnie działo a ja... milczałam. Ale tak już mam kiedy nie czuję się dobrze, wokół mnie za dużo spraw a ja nie potrafię sobie z tym poradzić. Zamykam się w sobie i uciekam od świata zewnętrznego. Czy to dobrze? Pewnie bardzo źle... Czy złe samopoczucie upoważnia nas do odcięcia się od otoczenia i rezygnacji z pracy? Przecież pracując na etacie – nie bierzemy wolnego czy chorobowego z powodu gorszych dni w domu. Zaciskamy pośladki i z przyszytym uśmiechem do twarzy czołgamy się do roboty. W pierwszej godzinie nie chcemy jeszcze widzieć nikogo a w okolicy drugiego śniadania powoli się rozkręcamy. Kontakt z koleżankami i kolegami z pracy często pozwala nam zapomnieć o problemach i zmartwieniach, a już na pewno, choć na chwilę, pomaga przyćmić nasze negatywne myśli.

Z całego serca chcę nadrobić ten stracony czas. Jesteście moimi koleżankami z pracy, choć wirtualnymi to równie ważnymi... Chcę co rano pić z Wami kawusię, plotkować o minionym dniu, zaplanowanych przyjemnościach czy denerwującym mężu i wchodzących na głowę dzieciakach. Chcę Wam pokazać nasze życie we Włoszech i zdradzić za co nie lubię Włochów ;) Opowiedzieć jak poznałam mojego osobistego Małża i zdradzić o co się najczęściej kłócimy :) Opowiedzieć Wam czy tęsknie za Holandią i dlaczego co roku wylatuję do Koh Samui. Jak to jest żyć ciągle na walizkach i wychowywać córeczkę w dwóch tak różnych od siebie światach... i dlaczego jako designer tak bardzo nienawidzę robić zakupów :)

A przede wszystkim chciałabym usłyszeć Wasze historie.... Poznać Wasze codzienne życie, pracę i hobby.

Wiele z Was pisało, że powinnam wydać biografię :) Zainspirowałyście mnie tym do stworzenia bloga, takiego mojego małego pamiętnika, do którego pewnie po latach sama będę wracać z przyjemnością. 

I może nie jest to blog profesjonalny, z korektą tekstu czy ortografii a do doskonałości mu milion kroków - to jednak mój, osobisty i szczery...

Zapraszam Was na wspólną kawkę na Instagrama i Facebooka, gdzie obiecuję pojawiać się regularnie. Wybaczcie chaos na profilu i niespójność w zdjęciach ale ciągle się uczę. I kto wie...może kiedyś jeszcze się przełamię i nagram moje pierwsze mówione Insta TV ;)

Posyłam mnóstwo słonecznej energii, 

ściskam cieplutko, Emie


   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl